Özçelik

Geleceğe Yeni Bir Pencere Aç

GELECEĞE YENİ BİR PENCERE AÇ

Özçelik Makina, Hezarfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde "Geleceğe Yeni Bir Pencere Aç" projesi kapsamında gençleri hayata hazırlıyor. ​

Özçelik Uygulama Atölyesi'nin açılışını 30 Kasım 2016 tarihinde yaptı. 60'dan fazla katılımcının bulunduğu açılış, Okul Müdürü Sayın Ali Çelik'in konuşması ile başladı. Sonrasında Meslek Öğretmeni Sayın Emre Can Erdoğan bölüm ve uygulama atölyesi tanıtımı gerçekleştirdi. Özçelik Makina adına protokol selamlamasındaki sıralamayı değiştirerek "hayatımızın önceliği, bizlerden sonraki hayatı miras bıraktığımız en değerlilerimiz şu an bu eğitim sıralarındaki öğrencilerimiz" diye söze başlayan Üretim Direktörü Sayın Erhan Yücel konuşmasında Türkiye'de ve dünyada üretimin önemini anlatırken, mesleki eğitimin de üretim için ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

Okul Müdürü Ali Çelik'in Özçelik Makina Genel Müdürü Sayın Hasan Özçelik'e plaket vermesi ve Hasan Özçelik'in teşekkür konuşması sonrasında, verilen eğitime her zaman destek sözü ile atölyenin açılışına geçildi. Geleneksel olarak kurdele kesilmesinin ardından ikramlar eşliğinde atölye gezildi, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.