HABERLER

HABERLER

Özçelik Makine bu yıl ki kampanya seyahatini bayi ve müşterilerinin katılımı ile Ukrayna'nın Unesco tarafından koruma altına alınan, tarihi ve doğal güzellikleri ile rüya şehri olan Lviv' de gerçekleştirdi.

12-14 Eylül 2018 tarihleri arasında Las Vegas'ta düzenlenen ve Amerika'nın en prestijli fuarlarından biri olarak kabul edilen GlassBuild America Fuarı'na Oz Machine markamızla katıldık.

Bu sene gerçekleştireceğimiz kampanya seyahatimiz Ukrayna'nın Unesco tarafından koruma altına alınan, tarihi ve doğal güzellikleri ile rüya şehir diğer adıyla Aslanlar şehri olan Lviv'e düzenlenecektir.

6 – 8 Nisan Nisan tarihleri arasında Antalya Avantgarde Resort Hotel’de bu yıl ki bayi toplantımızı gerçekleştirdik. “Güç Birlikten Doğar” mottomuzla, toplantının açılış konuşmasını...

Özçelik markamız ile daha önceden defalarca katılım sağladığımız, 2 yılda bir gerçekleşen, sektörün en büyük ve en önemli organizasyonlarından biri olan Fensterbau Frontale fuarına bu yıl Oz Machine markamız...

Özçelik olarak dünya standartlarındaki makinalarımızın tanıtımını yaparken, 385 m2 alan da 5 farklı yeni ürünümüz olan CNC kontrollü alüminyum ve kompozit panel işleme makinesi ve aynı zamanda tavsiye edilen aparatlarla profil...

Alüminyum ve PVC işleme makinelerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Özçelik Makina, bu sene iftar yemeğini Eski Büyükdere İskelesi'nde gerçekleştirdi. 14 Haziran 2017'de gerçekleşen iftar yemeğinde, firmanın yönetim kurulu ve üst düzey yöneticileri bayi ve tedarikçileriyle bir araya geldi.

Özçelik Makina, Hezarfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “Geleceğe Yeni Bir Pencere Aç” projesi kapsamında gençleri hayata hazırlıyor. ​

Özçelik Makine bayi ve müşterileri ile Ukrayna’nın eğitim ve kültür başkenti Kharkiv’de birbirinde güzel 4 gün geçirdi.

Oz Machine markası ile Özçelik Makina çıtayı yükselterek büyümeye devam ediyor.

550 mm testereye sahip Tam Otomatik Dijital Önden Çıkma Çift Kafa Kesim Makinesi GEMINI – V R ürününe kazandırılan

8 – 10 Nisan 2016 tarihleri arasında bayiler toplantımızı Antalya Papillon Aycha Otel’de gerçekleştirdik.

Özçelik Makina İstanbul Pencere Fuarının hemen ardından Nürnberg’e iki yılda bir düzenlenen Fensterbau Frontale Fuarını da başarıyla sonlandırdı.

Özçelik yine müşterilerini geleceğin teknolojisi ile buluşturmaya ACRUKS L ile devam etti.

Bayi ve müşterilerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz Lviv seyahati birbirinden güzel anılarla son buldu.

10 - 13 Aralık 2015 tarihleri arasında Hindistan Bombay’da gerçekleşen ZAK Doors & Windows fuarımızı da başarıyla gerçekleştirdik.

23-26 Kasım 2015 tarihleri arasında Dubai'de gerçekleşen Big5 fuarımızı da başarıyla gerçekleştirdik.

2-6 Kasım 2015 tarihleri arasında Paris’te gerçekleşen BATIMAT fuarında yeni ürünümüz olan 4 Eksenli CNC Kontrollü Profil İşleme Merkesi olan GARNET’ ürünümüzün lansmanını gerçekleştirdik.