HABERLER

HABERLER

Genel Müdürümüz Sn. Hasan Özçelik'in Kurban Bayramı Mesajı

Genel Koordinatörümüz Sn. Mustafa Özçelik ile son dönem ürünlerini, projelerini ve gelecek hedeflerini konuştuk.

6 - 9 Mart 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Avrasya Pencere Fuarı'nda sergilenen makinalarımız profesyonel fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Sektörün önde gelen PVC ve Alüminyum profil işleme makinaları üreticisi Özçelik Makina gücünü, dünya fabrika otomasyon şampiyonu FANUC’la birleştirdi.

PVC ve Alüminyum profil işleme makinaları üreten ve sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Özçelik Makine, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın ülke ekonomisinin uluslararası düzeyde rekabet edebilir bir yapıya kavuşturulması hedefiyle ortaya koyduğu teşvik desteğini alarak “Tasarım Merkezi” unvanının sahibi oldu.

Dünya ihracat devi olan hemen hemen tüm ülkelerde makine sektörünün ayrıcalıklı desteklendiğini belirten Özçelik Makine Satış ve Pazarlama Direktörü Volkan Biçer, “Bu ayrıcalığın çok kısa zamanda Türkiye’de de geçerli olmasını umut ediyorum” dedi.

21 – 25 Kasım tarihleri arasında Fas’ta düzenlenen SIB Yapı İnşaat Fuarında, PVC ve Alüminyum profilleri işleme makineleri üreten sektörün önde gelen ismi Özçelik Makina’ya ilgi yoğundu.

Özçelik Makine bu yıl ki kampanya seyahatini bayi ve müşterilerinin katılımı ile Ukrayna'nın Unesco tarafından koruma altına alınan, tarihi ve doğal güzellikleri ile rüya şehri olan Lviv' de gerçekleştirdi.

12-14 Eylül 2018 tarihleri arasında Las Vegas'ta düzenlenen ve Amerika'nın en prestijli fuarlarından biri olarak kabul edilen GlassBuild America Fuarı'na Oz Machine markamızla katıldık.

6 – 8 Nisan Nisan tarihleri arasında Antalya Avantgarde Resort Hotel’de bu yıl ki bayi toplantımızı gerçekleştirdik. “Güç Birlikten Doğar” mottomuzla, toplantının açılış konuşmasını...

Özçelik olarak dünya standartlarındaki makinalarımızın tanıtımını yaparken, 385 m2 alan da 5 farklı yeni ürünümüz olan CNC kontrollü alüminyum ve kompozit panel işleme makinesi ve aynı zamanda tavsiye edilen aparatlarla profil...

Alüminyum ve PVC işleme makinelerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Özçelik Makina, bu sene iftar yemeğini Eski Büyükdere İskelesi'nde gerçekleştirdi. 14 Haziran 2017'de gerçekleşen iftar yemeğinde, firmanın yönetim kurulu ve üst düzey yöneticileri bayi ve tedarikçileriyle bir araya geldi.

Özçelik Makina, Hezarfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “Geleceğe Yeni Bir Pencere Aç” projesi kapsamında gençleri hayata hazırlıyor. ​

Oz Machine markası ile Özçelik Makina çıtayı yükselterek büyümeye devam ediyor.

550 mm testereye sahip Tam Otomatik Dijital Önden Çıkma Çift Kafa Kesim Makinesi GEMINI – V R ürününe kazandırılan

8 – 10 Nisan 2016 tarihleri arasında bayiler toplantımızı Antalya Papillon Aycha Otel’de gerçekleştirdik.

Özçelik Makina İstanbul Pencere Fuarının hemen ardından Nürnberg’e iki yılda bir düzenlenen Fensterbau Frontale Fuarını da başarıyla sonlandırdı.

Özçelik yine müşterilerini geleceğin teknolojisi ile buluşturmaya ACRUKS L ile devam etti.

Bayi ve müşterilerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz Lviv seyahati birbirinden güzel anılarla son buldu.

10 - 13 Aralık 2015 tarihleri arasında Hindistan Bombay’da gerçekleşen ZAK Doors & Windows fuarımızı da başarıyla gerçekleştirdik.

23-26 Kasım 2015 tarihleri arasında Dubai'de gerçekleşen Big5 fuarımızı da başarıyla gerçekleştirdik.

2-6 Kasım 2015 tarihleri arasında Paris’te gerçekleşen BATIMAT fuarında yeni ürünümüz olan 4 Eksenli CNC Kontrollü Profil İşleme Merkesi olan GARNET’ ürünümüzün lansmanını gerçekleştirdik.