HABERLER

HABERLER

Makine Mühendisliği öğrencisi Mustafa Yıldırım ile Özçelik Makina’da yaptığı staj döneminde kazandığı deneyimler ve edindiği değerler ile ilgili röportaj gerçekleştirdik.

Elektrik – Elektronik Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisi Mustafa Kaya ile Özçelik Makina’da yaptığı staj döneminde kazandığı deneyimler ve edindiği değerler ile ilgili röportaj gerçekleştirdik.

Alüminyum ve PVC işleme makinelerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Özçelik Makina, bu sene iftar yemeğini Eski Büyükdere İskelesi'nde gerçekleştirdi. 14 Haziran 2017'de gerçekleşen iftar yemeğinde, firmanın yönetim kurulu ve üst düzey yöneticileri bayi ve tedarikçileriyle bir araya geldi.

Her sene olduğu gibi bu sene de sektörün öncü firması Özçelik Makina olarak, 08-11 Mart 2017 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde

Özçelik Makina, Hezarfen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “Geleceğe Yeni Bir Pencere Aç” projesi kapsamında gençleri hayata hazırlıyor. ​

Özçelik Makine bayi ve müşterileri ile Ukrayna’nın eğitim ve kültür başkenti Kharkiv’de birbirinde güzel 4 gün geçirdi.

Oz Machine markası ile Özçelik Makina çıtayı yükselterek büyümeye devam ediyor.

550 mm testereye sahip Tam Otomatik Dijital Önden Çıkma Çift Kafa Kesim Makinesi GEMINI – V R ürününe kazandırılan

8 – 10 Nisan 2016 tarihleri arasında bayiler toplantımızı Antalya Papillon Aycha Otel’de gerçekleştirdik.

Özçelik Makina İstanbul Pencere Fuarının hemen ardından Nürnberg’e iki yılda bir düzenlenen Fensterbau/Frontale Fuarını da başarıyla sonlandırdı.

Özçelik Makina Tüyap Kapı ve Pencere Fuarının yine Yıldızıydı.

2-6 Kasım 2015 tarihleri arasında Paris’te gerçekleşen BATIMAT fuarında yeni ürünümüz olan 4 Eksenli CNC Kontrollü Profil İşleme Merkesi olan GARNET’ ürünümüzün lansmanını gerçekleştirdik.

23-26 Kasım 2015 tarihleri arasında Dubai'de gerçekleşen Big5 fuarımızı da başarıyla gerçekleştirdik.

10 - 13 Aralık 2015 tarihleri arasında Hindistan Bombay’da gerçekleşen ZAK Doors & Windows fuarımızı da başarıyla gerçekleştirdik.

Bayi ve müşterilerimizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz Lviv seyahati birbirinden güzel anılarla son buldu.

Özçelik yine müşterilerini geleceğin teknolojisi ile buluşturmaya ACRUKS L ile devam etti.