Özçelik

Özçelik Bayi Toplantısı 2018

6 – 8 Nisan Nisan tarihleri arasında Antalya Avantgarde Resort Hotel'de bu yıl ki bayi toplantımızı gerçekleştirdik. "Güç Birlikten Doğar" mottomuzla, toplantının açılış konuşmasını Genel Müdürümüz Hasan Özçelik yaptı.

2018 yılı Satış hedeflerinden bahseden Yurtiçi Satış Direktörü Volkan Biçer, yeni yapılanma süreçleri ve pazarlama stratejilerini de gündeme getirdiği sunumunda, Güç ve Birlikteliğin önemine dikkat çekerek, birlikte büyüyebilmenin önemini sıkça dile getirdi. Kalite Uzmanı Mesut Uluköylü, 2018 yılının firmamız için kalite yılı olduğunu dile getirerek, 2018 Kalite Faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Kalite sunumunun ardından Genel Müdür Hasan Özçelik, Yurtiçi Satış Direktörü Volkan Biçer,  Pazarlama Direktörü Feyza Şaşmaz ve Finans Direktörümüz Hacer Hazar, bayilerimizden gelen soruları yanıtladılar.

7 Nisan akşam yemeği sonrası bayilerimizin aileleri ile katıldıkları kokteyl sonrası, 2018 yılı ödülleri sahiplerine teslim edildi. Paylaşımın ve birlikteliğin en iyi şekilde aktarıldığı Ritim Workshop ile hareketli ve bol kahkahalı saatler geçiren Yurtiçi Özçelik Ailemiz için gece keyifli bir şekilde sona erdi.