Özçelik

Özçeli̇k Maki̇na İle Kharki̇v Daha da Keyifli

ÖZÇELİK MAKİNA İLE KHARKİV DAHA DA KEYİFLİ 

Özçelik Makina bayi ve müşterileri ile Ukrayna'nın eğitim ve kültür başkenti Kharkiv'de birbirinde güzel 4 gün geçirdi.

3-6 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen seyahat Özçelik Makina'nın fabrikasında bayi ve müşterilerin karşılanması ile başladı. Fabrikayı da gezen bayi ve müşteriler hem Özçelik Makina bünyesinde bulunan tüm yenilikleri görmüş oldular hem de kullandıkları ya da sattıkları makinelerin üretim süreçleri ile bilgi aldılar.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda özel açılan kontuarda buluşmayla başlayan seyahat, tarifeli uçuşun ardından otele yerleşme ile devam etti. Kısa bir dinlenmenin ardından Kharkiv'in hem şık hem tarihi restoranı olan Pushka Restoranda yenilen akşam yemeğinden sonra Özçelik Makina bayi ve müşterileri dinlenmek için otellerine geri döndüler.

İkinci gün Kharkiv şehir turu ile devam etti. Eski Rusya başkenti olan Kharkiv'in tarihi ve doğal güzellikleri rehberler eşliğinde misafirlere detaylı olarak anlatıldı. Keyifli geçen günün ardından bayi ve müşteriler serbest zaman geçirerek günü sonlandırdılar.

Seyahatin 3. Günü ise gala yemeği günüydü. Ukrayna'nın en büyük restoran zinciri olan ve şovları ile beğeni kazanan Stargorod restoranda verilen gala yemeği oldukça keyifli geçti. Yöresel lezzetlerin yanı sıra birbirinden keyifli şovlarla güzel vakit geçiren bayi ve müşteriler daha sonra dinlemek için otellerine geçtiler.

Seyahatin 4. Ve son günü dönüş günüydü. Özel transfer ile havalimanına gelen bayi ve müşteriler yolculukları esnasında özel bir anket de yapıldı. Özçelik Makine tarafından yapılan anket öncelikle önümüzdeki dönemlerde yapılacak benzer seyahatler için görüş ve geri bildirim alınması bakımından önemliydi. Bayi ve müşteriler tarifeli uçak ile İstanbul'a vardıktan sonra havalimanında vedalaşarak bu keyifli seyahate son verdiler.

Seyahatle ile ilgili olarak Özçelik Makina Yurtiçi Satış Direktörü Volkan Biçer; "bu tarz seyahatler değerli bayilerimiz ile aramızdaki bağları daha da güçlendirirken müşterilerimizi ve tali bayilerimizi daha iyi tanımıza ve onları daha iyi anlamamıza fırsat veriyor. Ayrıca her geçen sene kendimizi geliştirebilmemiz adına bizlere ışık tutuyor" dedi.