Özçelik

SERVİS TALEP FORMU

ŞARTLAR

Makinenin servis hizmeti, aşağıda Müşteri tarafından açık adresi belirtilen yerde verilecektir.

Servis ücretleri aşağıdaki cetvelde belirtilmektedir:

MESAFE ÜCRETLER EK ÜCRETLER  
Fabrika /  Yetkili Servis İstasyonu 160,00 TL Kargo masrafı ve yedek parça ücreti  
İstanbul İçi 300,00 TL Yedek parça ücreti  
İstanbul Dışı 350,00 TL Yol, konaklama ve yedek parça ücreti  
Genel Bakım 500,00 TL İstanbul dışı için yol, konaklama masrafları ve yedek parça ücreti  

Bakım sözleşmesi kapsamındaki arıza vakalarında %20 indirim uygulanır.

Garanti süresi içerisinde kullanıcı hataları dışında, makinenin arızalanması durumunda servis için hiçbir ücret talep edilmez. Bayinin ili dışına nakledilmiş ürünlerimizde garanti süresi içinde dahi yol masrafı talep edilecektir. Garanti süresi içerisindeki kullanıcı hatası durumunda %20 indirim uygulanır.

Servis ücretleri sadece verilen servis hizmetini kapsar. Servis amacı, nakil kurulumu, genel bakım, onarım, tadilat, yazılım güncelleme olabilir. Garanti kapsamı dışında değiştirilen tüm yedek parçalar ayrıca fiyata dâhil edilir. Bunlar dışında herhangi bir bedel talep edilemez.

Servise konu arızaların giderilmesinin yanında, önleyici bakım çerçevesinde, arıza bölgesinde deforme olan veya arıza çıkarması muhtemel parçalar için servis, müşteriye bilgisini vererek değişimini yapar.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde servis hizmeti verilmez.

Portatif makineler için servis hizmeti, fabrikanın merkez servisinde veya yetkili servis istasyonlarında verilir.

Portatif ve tek kafa haricindeki makinelerin ilk kurulum hizmeti ücretsiz verilir.

Servis isteyen müşterinin, bu formu aşağıdaki MÜŞTERİ ONAYI bölümünü doldurarak firmamıza faks/e-posta ile iletmesine müteakip, servis programlanır ve müşteriye bilgi verilir. Mücbir sebepler ve istisnai durumlar (hava şartları, araç arızası-kazası vb.) hariç, servis 1 hafta içerisinde programlanır. Müşteri bu konuda bilgilendirilir.

Hizmet bedelleri servis talebi ile birlikte EFT/Havale/Mail Order yolu ile alınır. Yedek parça ücretleri servis anında sadece nakit ya da kredi kartı ile ödenir.

Servis hizmet süresinin tabloda belirtilen süreleri aşması halinde yeni bir iş formu açılır. Buna ek olarak servis hizmetinin süresi tabloda belirtilen süreleri aştığında servis hizmetini gerçekleştirecek ekibin konaklamasına ilişkin masraflar servis ücreti talep eden tarafından karşılanır.

Servis ekibinin, müşterinin tesisine varması ile birlikte sağlıklı ve seri bir hizmet sunması için tesiste gerekli iş planlaması ve çalışma şartlarının müşteri tarafından sağlanmış olması esastır. Elektrik kesilmesi vb. tesise bağlı çalışmayı geciktiren veya engelleyen sıkıntılı durumlardan servis ekibi sorumlu olmayacaktır. Bu gibi hallerde servis ücreti alınacak ve müşteriye ücreti mukabili bir diğer sefer için randevu verilecektir.

Servis hizmeti verecek olan ekibin iş güvenliğini sağlama yükümlülüğü servis hizmeti talep edene aittir.

Servis ekibi, servis formu düzenler ve nüshasını müşteriye teslim eder. Garanti kapsamında sökülen parçalar geri alınır. Servis yapılan makine ve bağlantıları ile hasarlı aksamın görüntülemesi yapılır.

İş bu sözleşmeden doğacak olan ihtilaflarda Kartal-İSTANBUL mahkemeleri ve icra müdürlüklerinin yetkili olduğunu taraflar kabul etmişlerdir.

                                                         

Servis Talep Formu

Müşteri Onayı

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.