Özçelik

SIB YAPI İNŞAAT FUARINDA “ÖZÇELİK MAKİNA”

21 – 25 Kasım tarihleri arasında Fas'ta düzenlenen SIB Yapı İnşaat Fuarında, PVC ve Alüminyum profilleri işleme makineleri üreten sektörün önde gelen ismi Özçelik Makina'ya ilgi yoğundu.

Son yıllarda tüm sektörler için ihracatın hızla artması nedeniyle cazip bir pazar haline gelen Fas, Kasım ayında düzenlediği SIB Yapı İnşaat Fuarı'nda yüzlerce firmaya yeni pazar ve müşteri bulma fırsatı sundu. Fas'ın ilk uluslararası olan ve en prestijli fuarı sayılan SIB'e,   58 ülkeden 700 katılımcı ve 190.000 sektör profesyoneli ziyaretçi katıldı.

Türk sektörünü Oz Machine markası ile temsil eden Özçelik Makina: Yatarlı kesim makinesi BETAplus, kesim makinesi ALFA, kopya freze makinesi GALAXY – I P, otomatik orta kayıt alıştırma makinesi POLAR – IV, manuel kesim makinesi VEGA – II MC, manuel kesim makinesi VEGA – II M, otomatik alttan çıkma testereli kesim makinesi METEOR – 1420, kopya freze makinesi GALAXY – I, otomatik çift kafa sıfır-normal pvc kaynak makinesi ORION - I SN ve çift kafa kesim makinesi olan GEMINI – IV SA isimli makinalarını fuar ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Fuarda beklediğinden daha fazla ilgi ile karşılaştığını ve fuarın hali hazırda iş birliği yaptığı Fas'ın nabzını yoklamak adına iyi bir fırsat olduğunu belirten Özçelik Makina Genel Müdürü Hasan ÖZÇELİK "Bildiğiniz üzere Fas'ta bir ofisimiz bulunuyor, bu nedenle buradaki sektörle iletişimimiz ve satış ağımız gayet güçlü. Bu fuara katılmamızda ki en önemli sebeplerden biri potansiyel müşteri ve bayi adaylarıyla buluşmanın yanı sıra var olan müşterilerimizle bağımızı daha da güçlendirmekti. Fuar süresince çok fazla yeni bayi ve müşteri adaylarıyla etkileşimde bulunduk, iş ortaklarımızla karşılıklı fikir alışverişi fırsatı yakaladık. Burada edindiğimiz yeni bağlantılar, fikir alışverişleri ve sektöre yönelik izlenimlerle gelecek yıl bölgeyle olan ilişkilerimizin daha da güçleneceğini öngörebiliriz. SIB Fuarı genel hatlarıyla bizim için çok verimli bir fuar oldu. " ifadelerinde bulundu.