KURUMSAL /ŞİRKET PROFİLİ

Sürdürülebilir Gelecek için Sorumluluk Alıyoruz. TEMİZ ÜRETİM yapıyoruz.
Enerjiyi tasarruflu kullanan makineler üretiyoruz. Geri dönüştürülebilir ahşap ambalajlar kullanıyoruz. Atıklarımızı sınıflandırıp yetkili tesislerde geri dönüşüme kazandırıyoruz. Sürdürülebilir Gelecek için araştırıyor, öğreniyor, eğitiyor ve uyguluyoruz.

Özçelik Makina, daha iyi bir gelecek için doğayla dost, sürdürülebilir mimariye sahip, modern şehirlerin inşası için teknolojiler geliştirmektedir. Enerji verimli makinalarımız, Alüminyum ve PVC profillerin işlenmesinde yüksek hassasiyet, verimlilik ve kalite sunarak, daha az malzeme tüketimine ve doğal kaynakların korunmasına olanak sağlar.

1980 yılında Hasan ÖZÇELİK tarafından kurulan şirket, bugün Alüminyum ve PVC profil işleme alanında Dünyanın önde gelen makina üreticilerindendir. İstanbul’da 20.000 m² kapalı alana sahip olan Özçelik Üretim Üssü, Dökümhaneden-CNC İşlemeye, Talaşlı İmalattan-Pnömatik Üretimine, tüm üretim ve montaj hatlarına sahip, sektördeki TEK ENTEGRE tesistir. Özçelik Makina bu üretim gücünü, kaliteli üretim ve hızlı teslimat olarak, müşterilerinin avantajına sunmaktadır.