Özçelik

SSH HAKKINDA

Son ürünün satışının tamamlanması ve müşteriye teslimi ile satış sonrası hizmetler fonksiyonu sorumluluk kapsamı başlar. Ürünün sınıfına göre müşteri tarafından çalıştırılması veya müşteri tesisinde kurulumu, işletmeye alınması, doğru ve kapasitesi çerçevesinde kullanılmasına yönelik kullanıcı eğitimleri, iş güvenliği hatırlatmalarının yapılması, kullanıcı kademesi bakım eğitimi, düzenli bakım anlaşması yapılması ve bakımların gerçekleştirilmesi, arıza ve kaza hallerinde müdahale edilmesi, ürünün öngörülen ömrü süresince verimli ve güvenilir bir şekilde kullanılmasını mümkün kılmak üzere gerekli aksamın temini, hizmetlerin müşterilere en uygun bir şekilde ulaşması için gerekli teşkilatlanmanın yönetilmesi, müşterilerin istek ve önerilerinin toplanması ve fabrikaya rapor edilmesi, müşterilerin her türlü teknik soru ve destek taleplerinin karşılanması faaliyetleri bölümümüzün görev alanını oluşturur.

Şirketimizde satış sonrası hizmetler fonksiyonu yapılanmamız SSH Müdürlüğü seviyesindedir.

SSH Bölümü bünyesinde teknik servis ve yedek parça satış teşkilatlanması yer almaktadır.

Teknik Servis hizmetleri merkez servis istasyonu ve yerel yetkili servis ağı ile sağlanmaktadır. Merkez istasyonumuza bağlı gezici servis birimlerimiz ülke genelinde hizmet vermektedir.

Yedek Parça satışı yetkili servislerimiz ve bayilerimiz üzerinden sunulmaktadır.

Teknik konularda danışmak üzere, servis veya yedek parça talepleriniz için fabrika bünyesindeki merkez istasyonumuzdan uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim e-posta adresi: servis@ozcelik.com

Servis ve yedek parça ücretleri nakit veya kredi kartıyla ödenebilmektedir.

Türkiye dışından müşterilerimiz servis ve yedek parça talepleri için service@ozcelik.com e-posta adresinden taleplerini bildirebilir. Vize vb. bürokratik konularda sıkıntı olmadıkça yurtdışı servis taleplerini 48 saat içerisinde cevaplanması önemli bir hassasiyetimizdir.

Diğer ülkelerdeki distribütör ve bayilerimizin servis teşkilatlanmaları, servis teknisyenlerinin eğitim ve sertifikasyonu desteğiyle yerel hizmet etkinliğini arttırmak stratejik bir uygulamamızdır.